zdjecie
zdjecie
zdjecie
zdjecie

Sesja narzeczeńska Trójmiasto & Kaszuby

Fotografia od zawsze była moją pasją. Za obiektywem zawsze wiedziałam, że to, co robię, jest najlepszym sposobem na uchwycenie najważniejszych chwil naszego życia. Jednym z nich są zaręczyny, które rozpoczynają zupełnie nowy etap wspólnej podróży. Dzięki mojemu fotograficznemu doświadczeniu wiem, że najważniejsze jest indywidualne podejście do każdej pary. Zdjęcia zaręczynowe to Wasza miłosna historia – a chociaż jestem fotografem, nie muszę tego wiedzieć. Na tym polega magia aparatu – Twoja miłość od pierwszego wejrzenia będzie widoczna w wyjątkowych kadrach. Każdy, kto spojrzy na zdjęcie, ujrzy to i Ty też, gdy – w co głęboko wierzę – spojrzysz wstecz do albumu za dziesiątki lat, aby przypomnieć sobie początek Waszej wyjątkowej drogi. Będę zaszczycona, jeśli pozwolicie mi ją uwiecznić.

Jak przygotować się do sesji?

W swojej pracy ponad wszystko cenię sobie otwartą komunikację z klientem - przed rozpoczęciem sesji chciałabym porozmawiać o Twojej wizji. Podczas konsultacji staram się wyczuć, czy czujecie się lepiej wolni od wścibskich oczu, czy nie ma to dla Was znaczenia. Na tej podstawie wspólnie wybieramy miejsce, charakter i czas sesji. Niemal zawsze sesja rozpoczyna się wcześnie rano lub na około dwie godziny przed zachodem słońca, ponieważ kolory, które otrzymujemy na zdjęciu, są determinowane przez światło i jego barwę.

Często zadawane pytanie brzmi, jak się ubrać. Nie ukrywam, że lubię jasne kolory oraz brak mocnych wzorów i tekstu na ubraniach. Najważniejsze, żebyś czuła się usatysfakcjonowana wybranymi przez siebie stylami. A jeśli uda Ci się zaaranżować stroje, które się uzupełniają i wzmacniają, efekt będzie widoczny na zdjęciach. Przede wszystkim zabierzcie ze sobą poczucie humoru i dużo uśmiechu. Marzysz o niezapomnianej sesji narzeczeńskiej? Serdecznie zachęcam do współpracy!

Co daje sesja zdjęciowa i dlaczego warto?

✔️Sesja zdjęciowa to pamiątka na życie.
✔️To czas spędzony we dwoje w zupełnie innym wymiarze.
✔️To celebracja uczucia, na co czasem nie ma czasu w codziennym życiu.
✔️Sesja zdjęciowa nie raz pobudza na nowo uczucia, rozpala zmysły.

Nie czekajcie więc i pozwólcie sobie na pokazanie na fotografiach Waszego uczucia. Z radością i rozrzewnieniem będziecie wracać do chwil z sesji dla dwojga przez wiele lat.